GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 14246017
nr 1424 6017
VASE
Överfångsglas med dekor, no signature. Height: 12cm, wear, repor.
Överfångsglas med dekor, ej signerad. Höjd: 12cm
Condition: slitage, repor
1000
SEK 500
Monday October 11 2021
at 18:54:14
11/10 18:38:32
11/10 18:46:17