GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 13592674

nr 1359 2674

VASE

China. Height: 32, wear, damages, repaired.

Kina. Höjd: 32 cm

Condition: slitage, skador, lagad

800

SEK 500

Monday November 9 2020
at 20:45:16