GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 13592674
nr 1359 2674
VASE
China. Height: 32, wear, damages, repaired.
Kina. Höjd: 32 cm
Condition: slitage, skador, lagad
800
SEK 500
Monday November 9 2020
at 20:45:16
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)