GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 16502003

nr 1650 2003

Gunnel Nyman

(1909-1948), Finland

Vas, Nuutajärvi Notsjö. Ej signerad. Höjd: 19cm

Kondition: nagg, repor

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 18:48:01

  • Tema
  • 14 okt

finländsk konst och design

Läs mer om finländsk konst och design