GLASS & CERAMICS / Ceramics / Värmefat 7336786

nr 733 6786

Värmefat

China, Blåvitt, length: 35, wear, damages.

Kina, Blåvitt, längd: 35

Condition: slitage, skador

800

SEK 500

Monday January 9 2012
at 17:36:54