nr 1706 7278
WALL CLOCK
Lejatyp, 55x47 cm, wear, damages, en siffra saknas.
Lejatyp, 55x47 cm
Condition: slitage, skador, en siffra saknas
| Estimate: |
600 |
| Sold: |
SEK 100 |
Monday June 2 2025 at 18:27:57
| Time |
Bidder |
Bid |
30/5 22:49:53