UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 15086239
nr 1508 6239
Väggur
Gustaviansk stil, Sundberg, Malmö. Höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:37:31
100 kr
150 kr
Den Gustavianska stilen