WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Väggur 5005721
nr 500 5721
Väggur
Lenght: ()
1800-tal, förgylld, höjd: 60
2500
SEK 2000
Monday December 10 2007
at 16:00:00
- Thema-auction