GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Jultallrikar 13581524

nr 1358 1524

Jultallrikar

24st, Royal Copenhagen. Diameter: 18cm

Konditionsrapport: lagning, mikronagg

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:23:37

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)