WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 15565019
nr 1556 5019
WALL CLOCK
rococo style, gilt. Height: 66 cm, wear.
Rokokostil, Förgylld. Höjd: 66 cm
Condition: slitage
SEK 250
Monday August 21 2023
at 19:53:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)