GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urns 16144375

nr 1614 4375

URNS

one pair, cement. Height: 25 cm, wear, damages.

ett par, cement. Höjd: 25 cm

Condition: slitage, skador

SEK 450

Monday April 22 2024
at 21:03:42