KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 16471024
nr 1647 1024
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Tuschlavering, Signerad, daterad -75, Kvinna med barn, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:05:05
29/9 13:53:26
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska