KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14381003

nr 1438 1003

Jenny Nyström

(1854-1946), Sverige

Tusch, Monogramsignerad, Sagomotiv. Bildmått: 8x15,4, yttermått inklusive ram: 22x29 cm

Utrop:

3.000 kr - 4.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 01:39:57)
Uppdatera
Visning

fredag 10/12, lördag 11/12, söndag 12/12 och måndag 13/12

Auktionen
avslutas:

måndag 13 december kl 18:33:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 13 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Jenny Nyström

Läs mer om Jenny Nyström