SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tumlare 14461025

nr 1446 1025

Tumlare

2 st, silver, delvis förgyllda. 1700-tal. Diameter: 4,5-5 cm. Höjd: 2,5 cm. Vikt: 28g ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 31 januari 2022
kl 19:39:50

  • Klassiska
  • 31 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Silver