ÖVRIGT / Musikinstrument / Tuba 8616604
nr 861 6604
Tuba
Mässing / koppar / Ns, längd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:30:32
25/11 17:09:03
Mässing