KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9489470

nr 948 9470

Sven Ljungberg

(1913-2010), Sverige

Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), katt och skata, 68/110, signerad, motivet: 26x38

Utrop:

400 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 16 mars 2015
kl 20:04:47

Sven Ljungberg

Läs mer om Sven Ljungberg