KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862046

nr 1386 2046

Bror Hjorth

(1894-1968), Sverige

Träsnitt, Bror Hjorth (1894-1968), Sverige. Signerad, numrerad 17/52. Motivet: 33x22, yttermått inklusive ram: 57x41 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:47:39

  • Tema
  • 22 mar

Bror Hjorth

Läs mer om Bror Hjorth