KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14052150

nr 1405 2150

Annie Bergman

(1889-1987), Sverige

Träsnitt, Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numrerad 217/210. Motivet: 20x15cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:59:51

20/6 09:28:42 1      300 kr
21/6 16:07:13 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Annie Bergman

Läs mer om Annie Bergman