FURNITURE / Sofas / Sofa 8805654
nr 880 5654
SOFA
rococo style, length: 187, wear, damages.
rokokostil, längd: 187
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1200
Monday Mars 10 2014
at 20:02:34
200 kr
250 kr
400 kr
900 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr