MÖBLER / Bord / Toilettebord 8941078
*
nr 894 1078
Toilettebord
teak + stol, 1950/60-tal, bordets mått: längd. 93, djup: 40, höjd: 67
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 22:00:25
1
450 kr
12/5 14:43:44
2
350 kr
12/5 18:12:03
3
500 kr
12/5 18:17:44
1
600 kr
12/5 18:26:14
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bordets mått: längd karmstol karmstolar sminkbord stol stolar teak teakmöbler toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord trä
-
6044 Barbord
"Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:45
-
6615 Fällbord
1800-tal, Betsad björk. Diameter: 83 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:58
-
6073 Lampbord
Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:05
-
6633 Lampbord
ett par, Furu, märkta KJW. Bredd: 54 cm, djup: 44 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:04
-
6301 Lampbord
stomme i gulmetall, två bordsskivor, härdat glas +..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:16
-
6379 Matbord
Bockmodell. Bredd: 183+ 2x45. Djup: 101 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:50
*
Toilettebord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1078
Toilettebord
teak + stol, 1950/60-tal, bordets mått: längd. 93, djup: 40, höjd: 67
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 22:00:25 | 1 | 450 kr |
| 12/5 14:43:44 | 2 | 350 kr |
| 12/5 18:12:03 | 3 | 500 kr |
| 12/5 18:17:44 | 1 | 600 kr |
| 12/5 18:26:14 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bordets mått: längd karmstol karmstolar sminkbord stol stolar teak teakmöbler toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord trä
-
6044 Barbord
"Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:45 -
6615 Fällbord
1800-tal, Betsad björk. Diameter: 83 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:58 -
6073 Lampbord
Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:05
-
6633 Lampbord
ett par, Furu, märkta KJW. Bredd: 54 cm, djup: 44 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:04 -
6301 Lampbord
stomme i gulmetall, två bordsskivor, härdat glas +..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:16 -
6379 Matbord
Bockmodell. Bredd: 183+ 2x45. Djup: 101 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:50



