MÖBLER / Bord / Toilettebord 6172523

nr 617 2523

Toilettebord

björk, tidigt 1900-tal, längd: 117, djup: 50, höjd: 175

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 december 2009
kl 19:44:24

19/12 12:07:37 1      Vinnande bud