MÖBLER / Bord / Toilettebord 14024384
nr 1402 4384
Toilettebord
1800-tal, mahogny. Bredd: 79, djup: 55 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:06:45
6/6 21:30:26
7/6 19:09:30