GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Tillbringare (dds) 4925055
nr 492 5055
Tillbringare (dds)
Erik Höglund (1932-1998) för Boda Glasbruk, Sverige 1950-tal, röd, höjd 16 cm, signerad H 998/100
måndag 29 oktober 2007
kl 16:59:44