Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Tidningsbilaga 9917630

nr 991 7630

Tidningsbilaga

1878 'Stanley In Africa' A special number of the Illustrated London News, 6 feb 1878

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 november 2015
kl 20:30:19