SILVER & METAL / Silver / Tea spoons 6903296
nr 690 3296
TEA SPOONS
8 pcs, silver. udda, 19th century,
8 st, silver. udda, 1800-tal
SEK 450
Monday April 4 2011
at 18:07:11
300 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver