Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Telefonbord 8597046



*

nr 859 7046


Telefonbord

med lampa, Teak/Metall


Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 november 2013
kl 20:04:48


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
31/10 17:45:26 1      100 kr
31/10 21:53:52 2      150 kr
4/11 16:04:11 3      200 kr
5/11 17:12:17 4      250 kr
5/11 17:13:25 4      350 kr
9/11 11:49:11 5      350 kr
9/11 11:49:32 5      400 kr
11/11 15:17:47 6      500 kr
11/11 19:56:18 7      Vinnande bud



  • Tema
  • 11 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampa metall teak teakmöbler telefonbord trä
  • 8143 Lampbord
    ett par, rotting och glas. Diameter: 48 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:41
  • 8146 Lampbord
    Glas/krom. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:08
  • 8179 Lampbord
    Kakel, Gustaviansk stil. Bredd: 36 cm, djup: 36 cm..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:52
  • 8141 Nattygsbord
    ett par, rotting och glas. Bredd: 47 cm, djup: 37 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:26
  • 8114 Rökbord
    Funkis, Intarsia. Bredd: 257 cm, djup: 57 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:53
  • 8144 Soffbord
    Glas/Krom. Bredd: 120 cm, djup: 120 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:15




Ladda ner broschyr