GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tekoppar 13977227

nr 1397 7227

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Tekoppar, 4 delar, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Adam, Gustavsberg 1959-1974, benporslin, blåprickig dekor mot vit botten, + 2 ex fat

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:53:32

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg