GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tekoppar 6093131

nr 609 3131

Tekoppar

'Zebra', 4 delar, Eugen Trost, Gefle 1955-67

Kondition: Slitage. Krackelyr och missfärgningar invändigt

måndag 9 november 2009
kl 15:47:59