GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Teacups 6093131

nr 609 3131

TEACUPS

'Zebra', 4 parts, Eugen Trost, Gefle 1955-67, wear. Krackelyr och missfärgningar invändigt.

'Zebra', 4 delar, Eugen Trost, Gefle 1955-67

Condition: Slitage. Krackelyr och missfärgningar invändigt

Withdrawn

Monday November 9 2009
at 15:47:59