KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15805164

nr 1580 5164

Teckning

Blyerts, Oidentifierad konstnär. Signerad, figurer. Bildmått: 29x31 cm, yttermått inklusive ram: 46x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 november 2023
kl 19:46:26