MÖBLER / Bord / Fällbord 14156507
nr 1415 6507
Fällbord
Skiva i alrotsfanér, 1800-tal. Diameter: 70, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:33:50
1.000 kr