nr 603 5863
Tavelram
förgylld, nyrokoko, 56x76 (skador)
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 5 oktober 2009 kl 18:53:39
| Tid |
Kund |
Bud |
5/10 18:44:35
NyrokokoSjälvständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.