ART / Frames / Picture frame 13714253
nr 1371 4253
PICTURE FRAME
18th/19th century, inside measurements: 25x38 cm, wear, damages.
1700-/1800-tal, ramens innermått: 25x38 cm
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday January 11 2021
at 18:49:40
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
PICTURE FRAME
Condition: slitage, skador
nr 1371 4253
PICTURE FRAME
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 400 |
Monday January 11 2021 |