GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 11018377
nr 1101 8377
Tallrikar
+ skålfat, + skål, 6 delar, Kina, 1900-tal, nagg, diameter: 19-28
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2017
kl 20:40:41
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)