nr 1098 5505
Tallrikar
+ skålfat, 5 delar, Kina, Nutida, diameter: 19-29
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop: |
600 kr |
Såld: |
150 kr |
måndag 27 mars 2017 kl 20:17:25
Tid |
Kund |
Bud |
25/3 19:03:14
100 kr
27/3 20:00:51