GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10177143
nr 1017 7143
Tallrikar
+ såskanna, 11 + 1 del, Pelargonium Rörstrand
Kondition: krackeleringar, slitage, kanna med spricka
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2016
kl 18:34:21
7/2 19:08:51
Tallrikar
nr 1017 7143
Tallrikar
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 8 februari 2016 |
| 7/2 19:08:51 | 1 | Vinnande bud |