GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 14598276
nr 1459 8276
Tallrikar
10st, olika, Kina, blåvitt. Diameter: 24cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:33:08
4/4 18:05:33
Majolika