GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar & skålfat 12099552
nr 1209 9552
Tallrikar & skålfat
7 delar, Kina, 1700-tal. Diameter: ca 22-25cm
Kondition: slitage, skador, nagg, lagad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:11:45
7/10 19:15:26
1.000 kr
8/10 05:45:45