GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 5508603

nr 550 8603

Tallrikar

Kina, varav 2 st 1700-tal, 1 17/1800-tal (nagg)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 november 2008
kl 17:41:38

3/11 17:09:23 1      Vinnande bud