GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 10141209

nr 1014 1209

Tallrikar

Kina, 4+ 1 st

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 januari 2016
kl 18:39:30