GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6662176

nr 666 2176

Tallrikar

7 st. Kina, 1700-/1800-tal, nagg + en med lagning

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 november 2010
kl 17:55:04

8/11 16:50:28 1      Vinnande bud