GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5506396

nr 550 6396

Tallrikar

5st, Kina 1700-tal, 3st med mindre nagg

Kondition: nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 november 2008
kl 16:14:15

3/11 13:38:41 1      Vinnande bud