GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 14776429

nr 1477 6429

Tallrikar

4 st, Kina, diameter: 18-24 cm

Konditionsrapport: slitage, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:38:13