GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 5874510

nr 587 4510

PLATES

5 del Kina, slitage, skador.

5 del Kina

Condition: slitage, skador

100

SEK 350

Monday June 8 2009
at 17:25:04