GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9816440
nr 981 6440
Tallrikar
5 delar, Kina, 1700-/1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 september 2015
kl 20:34:03
19/9 17:37:31
350 kr
21/9 17:28:04