GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 5911488
nr 591 1488
PLATES
4 parts, 18th/19th century, China, diameter: 23, damages.
4 delar, 1700-/1800-tal, Kina, diameter: 23
Condition: skador
300
SEK 550
Monday July 27 2009
at 18:10:17
450 kr
450 kr
500 kr