GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 3988247
nr 398 8247
Tallrikar
5 st. Def, Holland, 1800-tal, fajans, (skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2006
300 kr
Tallrikar
nr 398 8247
Tallrikar
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 27 februari 2006 |