BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8836232
nr 883 6232
Takarmatur
Inköpt på Firma Svenskt Tenn, 80-tal, diameter: 45
Kondition: slitage
måndag 24 mars 2014
kl 18:57:00