BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 4812116
nr 481 2116
Takarmatur
60/70-tal, veckad plast, Orange, höjd: 30 (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2007
kl 16:41:23
27/8 15:14:28