FURNITURE / Tables / Lady's working table 6002245
nr 600 2245
LADY'S WORKING TABLE
late 19th century, height: 80, wear.
sent 1800-tal, höjd: 80
Condition: slitage
100
SEK 800
Monday September 21 2009
at 19:33:54
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
750 kr
750 kr