MÖBLER / Bord / Sybord 14114359
*
nr 1411 4359
Sybord
sent 1800-tal. Diameter: 50cm, höjd: 74cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 augusti 2021
kl 19:12:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/8 10:09:15
1
350 kr
15/8 08:30:20
2
450 kr
16/8 11:24:11
3
Vinnande bud
16/8 18:12:03
4
600 kr
16/8 18:12:03
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord sekelskifte sent 1800-tal sybord
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:30
-
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:18
-
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:20
-
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:38
-
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:27
*
Sybord
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1411 4359
Sybord
sent 1800-tal. Diameter: 50cm, höjd: 74cm
Kondition: skadad
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 augusti 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/8 10:09:15 | 1 | 350 kr |
| 15/8 08:30:20 | 2 | 450 kr |
| 16/8 11:24:11 | 3 | Vinnande bud |
| 16/8 18:12:03 | 4 | 600 kr |
| 16/8 18:12:03 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord sekelskifte sent 1800-tal sybord
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:30 -
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:18 -
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:20 -
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:38 -
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:27



