Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Sybord 14114359



*

nr 1411 4359


Sybord

sent 1800-tal. Diameter: 50cm, höjd: 74cm


Kondition: skadad

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 augusti 2021
kl 19:12:17


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/8 10:09:15 1      350 kr
15/8 08:30:20 2      450 kr
16/8 11:24:11 3      Vinnande bud
16/8 18:12:03 4      600 kr
16/8 18:12:03 3      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord sekelskifte sent 1800-tal sybord
  • 6079 Sybord
    Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 18:30
  • 6388 Sybord
    Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 20:18
  • 6669 Sybord
    låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 20:58
  • 6667 Sybord
    låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 20:20
  • 6524 Sybord
    nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 20:38
  • 6656 Sybord
    Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 20:27




Ladda ner broschyr