MÖBLER / Bord / Sybord 12825480
nr 1282 5480
Sybord
nyrenässans, intarsia, valnöt/mahogny. Bredd: 53 cm. Djup: 40 cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:42:37
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr